Měsíc: Únor 2024

Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků – 6.3.2024

Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků organizujeme 6.3.2024. Návštěva výuky je možná během 1. a 2. vyučovací hodiny. Konzultace s vedením školy budou probíhat mezi 10:00 a 13:30.
Návštěva ve výuce je určena pouze dospělým osobám, prosíme, neberte své děti s sebou – nebyli bychom schopni ukázat standardní výuku.
Návštěvu ve výuce i konzultaci s vedením školy je třeba si rezervovat – vstup do rezervačního systému ZDE – opět prosíme, respektujte, že jedna rezervace platí pro jednu osobu a počet míst pro náhled do výuky je omezen. Vstup do výuky bude umožněn pouze těm z Vás, kteří si místo rezervují. Maximální počet návštěvníků je 5 (v kmenové třídě), respektive 3 (ve výukové skupině).
Od 16:30 se bude konat odpolední informační schůzka pro rodiče, na kterou se není třeba žádným způsobem registrovat, či si účast rezervovat.