Kurz je určen pro děti, které mají od září nastoupit do ZŠ. Předškolák se zapisuje na jednu hodinu týdně v konkrétním dni.

Kurz je tvořen 13 šedesátiminutovými vyučovacími hodinami. Předškoláci absolvují jednu vyučovací hodinu týdně. Přihlásit se mohou na jeden z termínů od pondělí do čtvrtka. Během jednoho týdne se ve všech skupinách pracuje podle stejných úkolových listů. Maximální počet ve skupině je 12 předškoláků.

Děti se v kurzu hravou formou seznamují se školou a jejím chodem, vyzkouší si své dovednosti, schopnost koncentrace a začlenění do kolektivu. V hodinách pracují na zábavných cvičeních, která rozvíjejí optickou a verbální paměť, matematickou představu, grafomotoriku, rytmizaci, vyjadřovací schopnosti, porozumění předčítanému textu a fonematický sluch – obecné dovednosti potřebné pro úspěšný vstup do 1. ročníku ZŠ. Každá lekce je rozdělena na jednotlivé části, které naplňují dané pedagogické cíle.

Škola nanečisto začíná v lednu – konkrétně pondělí až čtvrtek 15.1. – 18.1.2024.

Cena kurzu: 1300 Kč

Časy:

• Pondělí 14:00 – 15:00
  • Pondělí 15:30 – 16:30
  • Úterý 15:00 – 16:00
  • Středa 15:00 – 16:00
  • Čtvrtek 15:00 – 16:00

Pokud máte zájem, vyberte si jeden z termínů a napište na níže uvedený email. Do emailu prosím uveďte i jméno dítěte.

Kontakt: Barbora Novotná, tel: 725 291 229, e-mail: barbora.novotna@zscurie.cz