Kurz je určen pro děti, které mají od září nastoupit do ZŠ. Předškolák se zapisuje na jednu hodinu týdně v konkrétním dni.

Kurz je tvořen 13 šedesátiminutovými vyučovacími hodinami. Předškoláci absolvují jednu vyučovací hodinu týdně. Přihlásit se mohou na jeden z termínů od pondělí do čtvrtka. Během jednoho týdne se ve všech skupinách pracuje podle stejných úkolových listů. Maximální počet ve skupině je 12 předškoláků.

Děti se v kurzu hravou formou seznamují se školou a jejím chodem, vyzkouší si své dovednosti, schopnost koncentrace a začlenění do kolektivu. V hodinách pracují na zábavných cvičeních, která rozvíjejí optickou a verbální paměť, matematickou představu, grafomotoriku, rytmizaci, vyjadřovací schopnosti, porozumění předčítanému textu a fonematický sluch – obecné dovednosti potřebné pro úspěšný vstup do 1. ročníku ZŠ. Každá lekce je rozdělena na jednotlivé části, které naplňují dané pedagogické cíle.

V rámci kurzu bude do hodin docházet speciální pedagožka a školní psycholožka a budou sledovat zralost a připravenost dítěte k nástupu do 1. třídy. S nimi si zároveň budete moci domluvit i konzultaci.

Škola nanečisto začíná v lednu – konkrétně pondělí až čtvrtek 16.1. – 19.1.2023.
Cena kurzu: 1300 Kč

Časy a lektorky:

  • Pondělí 14h-15h (Novotná)
  • Pondělí 15h-16h (Kučerová)
  • Úterý 15h-16h (Koudelová)
  • Středa 15h-16h (Stoklasová)
  • Čtvrtek 15h-16h (Novotná)

Pokud máte zájem, vyberte si jeden z termínů a napište na níže uvedený mail. Pokud vám vyhovuje více možností (více dní), napište je všechny, usnadní nám to rozřazování – pomůžete těm, kteří mohou jen v jednom termínu.

Kontakt: Barbora Novotná, tel: 725 291 229, e-mail: barbora.novotna@zscurie.cz