Den: 4. 4. 2023

Tisková zpráva – Uzavření školního dvora

Radní Prahy 1 souhlasili s pronájmem části pozemku ZŠ nám. Curieových pro potřeby rekonstrukce bývalého hotelu InterContinental.
Rada městské části Praha 1 schválila na svém úterním zasedání pronájem a záměr
pronájmu části pozemku školního hřiště Základní školy nám. Curieových, a to z důvodu demoličních prací na budově sousedící s pozemkem a následné dostavby nové budovy.

Tisková zpráva ke stažení níže:

Výskyt jednoho případu onemocnění svrabem ve škole

informujeme Vás, že na druhém stupni evidujeme JEDEN případ infekčního onemocnění kůže, roztočem zákožkou svrabovou.

Onemocnění se projevuje zarudlými pupínky a svěděním, které postupně sílí. Přenos je možný pouze přímým kontaktem s dotyčnou osobou.

Tímto vás prosíme o zvýšenou kontrolu dětí, jakmile se u vás vyskytnou příznaky nákazy, okamžitě navštivte dětského lékaře.

Ve třídě, kde se potvrdil výskyt nemoci, si všechny děti dne 4.4.2023 odnesou veškeré věci domů k vyprání a dezinfekci.

Níže naleznete informace KHS k onemocnění SVRABEM