Měsíc: Říjen 2022

Adventní výlet do Salzburgu

Salzburd - ilustrační foto

Milí žáci druhého stupně, paní uč. Michálková vás zve na výjezd do Rakouska, který se uskuteční 23. – 25. listopadu 2022.
Součástí je návštěva památek, adventních trhů a rakouské kultury v předvánočním čase (viz letáček). V případě zájmu vyplňte předběžnou přihlášku online do 31. 10.

Závazné přihlášky budou následně spuštěny 1. 11.

Výjezd do Velké Británie

Milí žáci, výjezd je plně obsazený! Na ty z vás, na které se nedostalo, nesmutněte, další výjezd bude za rok.

Milí studenti druhého stupně, paní uč. Srncová vás zve na výjezd do Británie, který se uskuteční 22. – 28. dubna 2023. Součást zájezdu je výuka angličtiny v místní škole a návštěva místních památek a atrakcí (viz. letáček). V případě zájmu kontaktujte p. uč. Srncovou, která vám podá více informací. Závazné přihlášky je možno podávat od příštího týdne.